office@poligas.com.ua

вул. Микулинецька, 31

м. Тернопіль

46005, Україна

  • Українська
  • Русский
  • English

+38 (067) 4-833-833

Виробник поліетиленових труб та фітингів

Компанія "ТерПолімерГаз"

Виробник терморезисторних і стикових фітингів для водо і газових комунікацій

«ТерПолімерГаз» на виставці «Аква-Терм Київ» 2016

Ter-polimer-gaz--akva-term-kiev-2016-1З 17-20 травня «ТерПолімерГаз» брав участь у виставці «Аква-Терм Київ» 2016. Виставка входить в топ-10 галузевих подій Європи, поряд з IFAT (Мюнхен), ISH (Франкфурт), Climatizacion (Мадрид), Chillventa (Нюрнберг) і є одним з найбільших заходів в Україні.

На стенді компанії було проведено ряд семінарів на тему «Виробництво, застосування і практичне використання терморезисторних і стикових фітингів для газових і водних комунікацій, а також інструменту по роботі з трубами». Так само на стенді проводилося практичне зварювання поліетиленового трубопроводу 63-ього і 110-ого діаметрів за допомогою терморезисторного зварювання апаратом «Оптима – 231».

Величезну подяку хочемо висловити нашим друзям – компанії «Imest-plus» і особисто директору Василю Бутину за наданий якісний інструмент для роботи з трубами.
За чотири дні «Аква-Терм Київ» відвідали 24 129 фахівців (що на 27 % більше ніж в минулому році) і взяли участь 480 учасників з 21 країни. світу.
Участь у виставці відкрила нові можливості і ринки збуту для нашої компанії, а також дозволило Ter-polimer-gaz--akva-term-kiev-2016-2значно розширити дилерську мережу.  Просування інноваційних технологій на ринку України, а також в зарубіжних країнах безпосередньо залежить від участі в заходах такого  масштабу.

 Ми цінуємо наших клієнтів, дякуємо за тривалу і плідну співпрацю.