office@poligas.com.ua

вул. Микулинецька, 31

м. Тернопіль

46005, Україна

  • Українська
  • Русский
  • English

+38 (0352) 52-81-69 Тел./Факс

+38 (067) 483-38-33 Офіс

Український виробник полімерних труб та терморезисторних фітингів

Група компаній «ТЕРПОЛІМЕРГАЗ»

Компанія "ТерПолімерГаз"

Виробник терморезисторних і стикових фітингів для водо і газових комунікацій

XIV Міжнародний водний форум Aqua Ukraine 2016

Компанія «ТерПолімерГаз» прийняла участь у XIV Міжнародному водному форумі Aqua Ukraine 2016, який проводився 8-10 листопада 2016 року. Спеціалізована виставка проходила при підтримці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агенства водних ресурсів України, Messe Berlin GmbH. Організатор заходу – ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

На стенді був проведений невеликий семінар на тему виробництва та застосування поліетиленових труб та фітингів в будівництві водопроводів, а також продемонстровано зварювання труб 63-го та 110-го діаметрів за допомогою терморезисторного та стикового зварювальних апаратів.

Окрема подяка нашим друзям та партнерам – компанії «Imest-plus» за надання якісних інструментів для роботи з трубами.

Виставка об’єднала велику кількість відвідувачів, які представляли керівників та технічний персонал підприємств житлово-комунального господарства, енергетики, хімічної та нафтохімічної промисловості, машинобудівництва, будівництва, металургічної промисловості, транспорту, харчової промисловості та інших галузей економіки України.

Участь в даному заході допомогла розширити клієнтську та партнерську бази. Дякуємо за плідну співпрацю!